Ultimate USGR-61

Sprzedajemy towar w stanie jak na zdjęciu!

Stan: sprawny, brudny

Uwagi: pozostałości kleju na pokrowrcu

GreenRoom K 61

Futerał grupy GreenRoom do 61- klawiszowego keyboardu z trzema kieszonkami i wygodnym paskiem na ramię

Grupa GreenRoom zawiera pokrowce o najwyższej jakości wśród opcji budżetowych. Są wykonane z dużo lepszych materiałów niż inne, podobnej klasy produkty, dzięki czemu wyznaczają nowe standardy wśród futerałów gitarowych. Pokrowce zawierają trzy przednie kieszenie aby móc zabrać wraz z keyboardem wszystko co jest potrzebne, oraz ergonomiczny uchwyt do łatwego przenoszenia instrumentu. Zewnętrzna warstwa chroniąca instrument to wytrzymałe „600 Poly” zaś wewnętrzna to „210 Poly”.
GreenRoom zostały stworzone z myślą o często koncertujących muzykach którzy nie chcą się martwić, co się dzieje z ich sprzętem.

GreenRoom K 61 to:

 • Ochronne materiały i przemyślana konstrukcja
 • Funkcjonalność
 • Futerał zawsze gotowy do drogi


Ochronne materiały i przemyślana konstrukcja
Pokrowce GreenRoom są bardzo trwałe oraz przystępne cenowo, co czyni je bardzo dobrym rozwiązaniem dla początkujących muzyków, którzy chcą chronić swój instrument. Wykonane z materiałów dużo lepszych niż inne pokrowce z tej samej półki cenowej jak i nieco wyższej półki. Zewnętrzna warstwa bardzo wytrzymała, zaś wewnętrzna dużo bardziej miękka, przyjazna dla Twojego instrumentu. Dodajmy jeszcze super wytrzymałe zamki i otrzymujemy produkt który będzie służył niezawodnie przez lata.

Funkcjonalność
Green Room został zaprojektowany z potrzeby znalezienia najlepszych rozwiązań dla muzyków potrzebujących najwyższej jakości. Dzięki trzem kieszonkom, otrzymujemy do dyspozycji dużo, funkcjonalnej przestrzeni na nasze kable, mikrofony, efekty gitarowe, odtwarzacze mp3 oraz wiele innych rzeczy.

Futerał zawsze gotowy do drogi
Bez względu na to czy wybierasz się na próbę ze swoimi kolegami, czy na lekcję gry i masz do przebycia całe miasto, GreenRoom jest zawsze gotowy do drogi. Posiada ergonomiczny uchwyt oraz wygodny pas do noszenia na ramieniu.  Dodatkowo pokrowiec jest bardzo lekki dzięki czemu przenoszenie instrumentu nie jest w żaden sposób uciążliwe. A więc… w drogę!


 Specyfikacja:

 • wytrzymały  i łatwy w czyszczeniu materiał zewnętrzny
 • chroniący materiał wewnątrz futerału
 • uchwyt do noszenia w ręku
 • 3 duże kieszonki
 • pasek do noszenia na ramieniu
 • niska waga
 • bardzo wytrzymały suwak 
   

 

kod wewnętrzny:UL/2

169zł 79zł
Brutto
Stan magazynowy: 1 szt.

szt.