Ultimate JS-500

Sprzedajemy towar w stanie jak na zdjęciu!Stan: sprawnyUwagi: brakStatyw klawiszowy Ultimate Support Jam Stand JS-500Wraz z rozpoczęciem działalności w 1977, Ultimate Support Systems stał się jednym z najczęściej wybieranych przez …

Stan magazynowy: 1 szt.

99zł 59zł
Brutto
szt.

Sprzedajemy towar w stanie jak na zdjęciu!

Stan: sprawny

Uwagi: brak

Statyw klawiszowy Ultimate Support Jam Stand JS-500

Wraz z rozpoczęciem działalności w 1977, Ultimate Support Systems stał się jednym z najczęściej wybieranych przez profesjonalistów, sprzedawców i muzyków producentem statywów. Urządzenia przez nich produkowane są bowiem innowacyjne, niezawodne i wygodne w użyciu. Zdobywające nagrody statywy, niejednokrotnie spełniły wymogi wielu popularnych artystów: od Tima McGrawa do The Killers i Buddy'ego Guy'a; są także oficjalnymi akcesoriami firmy House of Blues the John Lennon Educational Tour Bus. Dodatkowo, Ultimate Support współpracuje z największymi firmami w historii rynku muzycznego.

Umieść swój Keyboard na nastabilnym, wytrzymałym oraz lekkim statywie klawiszowym o kształcie przypominającym literę  X. Można go z łatwością skonfigurować, aby odpowiadał pozycji siedzącej lub stojącej muzyka. Jest to bardzo proste dzięki solidnemu pokrętłu umożliwiającemu zaciśnięcie nóżek na wysokości, która najbardziej nam odpowiada. Całość składa się "na płasko", co zdecydowanie ułatwia przewożenie statywu.


Specyfikacja:

  • Statyw klawiszowy typu X
  • Kolor: czarny
  • Wysokość: 665 mm - 995 mm
  • Waga: 3,2 kg
  • Dopuszczalne obciążenie: 45,4 kg


kod wewnętrzny:UL/6

Podobne produkty