HotoneAmpero MP-80

KOD: L2090024
Stan magazynowy: brak towaru

1 219zł 799zł
Brutto
szt.

Zdarza Ci się, że nie masz jak zabrać swojego ulubionego wzmacniacza i pedalboardu ze sobą na koncert czy próbę? A może na scenie nie ma wystarczająco dużo miejsca, żeby rozstawić cały zestaw?

Ampero One sam zrobi całą robotę! Używaj go samego albo zamontuj w małym pedalboardzie z efektami, z którymi nie możesz się rozstać! Ampero One wykorzystuje standardowe zasilanie 9V DC tak jak inne Twoje efekty - nie będziesz musiał zabierać kolejnego zasilacza!Zasilacz 9V?Tak, zamiast 18V jak w zwykłym Ampero, nowy Ampero One korzysta z zasilacza 9V. Zapewnia to większą wygodę i zdecydowanie mniejszy problem w razie zgubienia oryginalnego zasilacza - chyba każdy z nas przez to przechodził :) Wewnątrz, analogowa sekcja napędzana jest 18V, żeby zapewnić dynamikę znaną dobrze z Ampero. Dzięki wysokiemu zakresowi dynamiki Twoja gitara, zarówno elektryczna, jak i akustyczna, może brzmieć jeszcze pełniej!

Nie ma przełącznika trybu wejścia instrumentalnego?W porównaniu do Ampero, Ampero One nie posiada takiego przełącznika - w tym przypadku zastosowano wejście z wysoką impedancją (aż do 4,7MΩ), które automatycznie dostosowuje się do sygnału wychodzącego z Twojego instrumentu! Chciałbym korzystać z tych samych brzmień zarówno na scenie, jak i w domowym studio.W obu przypadkach ustawione brzmienie pozostaje bez zmian, możesz nagrywać przez wbudowany interfejs USB lub podłączając analogowe wyjścia Ampero One do swojego ulubionego interfejsu. Na scenie po prostu podaj realizatorowi sygnał przez wbudowane wyjścia i gotowe!

Czy Ampero One może pomóc mi w rozwijaniu gitarowej pasji?Oczywiście, bogata biblioteka efektów, wzmacniaczy i kolumn umożliwi Ci poznanie zasad działania i charakterystyki brzmienia wielu klasycznych konstrukcji!

● 242 efekty

● 64 modele wzmacniaczy

● 60 modeli kolumn

● Możliwość korzystania z odpowiedzi impulsowych IR

Podobne produkty