FURCH VIOLET D-SY

KOD: 2070004WR_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

2 999zł 2 350zł
Brutto
szt.

Gitary serii VIOLET są wykonane z wysokiej jakości świerku sitka i warstwowego mahoniu. Ta kombinacja tonalnych odcieni wytwarza silny zrównoważony dźwięk. Nadaje się do gitarzystów wszystkich stylów.

Gitara VIOLET Series w pełni wykorzystuje potencjał tonalny jednolitego topu ze świerku Sitka i tyłu i boków z warstwowego mahoniu. Tył jest wygięty w łuk, dzięki czemu nie są potrzebne żadne ożebrowanie wzmacniające. Ta konstrukcja ma pozytywny wpływ na rezonans gitary i przekłada się na mocny, głośny, dynamiczny i zrównoważony dźwięk.

Unikalny proces strojenia

Wyjątkową naturę gitar Furch VIOLET podkreśla fakt, że płyta rezonansowa jest dostrajana za pomocą procesu dźwiękowego, który zwiększa właściwości tonalne gitary do najwyższego poziomu. Dzięki temu gitary Furch BLUE CM mają krystalicznie czysty, harmonicznie bogaty, zrównoważony i dynamiczny dźwięk w całym zakresie tonalnym.

Wykończenie 

Gitary FurchVIOLET są wyposażone w specjalne "otwarte" cienkie wykończenie, które promuje naturalne właściwości dźwiękowe drewna i zapewnia doskonały poziom ochrony powierzchni. Wykończenie podkreśla niskie częstotliwości i wytwarza naturalny, drzewny dźwięk.

Podobne produkty