Peavey PR 15 - kolumna szerokopasmowa, 200 W, 8 Ohm

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

Kolumna głośnikowa PEAVEY PR 15

Żadne inne głośniki dostępne na rynku nie łączą w sobie mocy i skuteczności tak efektywnie, jak Peavey z serii PR. Najlepiej sprzedające się głośniki amerykańskiej produkcji, teraz dostępne z super lekkim głośnikiem neodymowym. Połączenie obudowy z tworzywa z neodymowym głośnikiem szerokopasmowym oraz driverami HF Peavey RX14® zaowocowało powstaniem rewelacyjnie brzmiącego, głośnego, skutecznego, niezwykle lekkiego głośnika, odpornego na pracę w trudnych warunkach.

Głośniki z serii PR dostępne są w wersji pasywnej oraz aktywnej - z wbudowanym wzmacniaczem. Wersja aktywna posiada dwa odrębne wzmacniacze - jeden 200W, dostosowany do głośnika nisko-średnio tonowego i drugi 70W, zasilający głośnik wysokich częstotliwości. Integralnym elementem wersji aktywnej jest wbudowany 3 kanałowy mikser z 1xMIC (XLR lub JACK) + 2 x LINE (JACK) z regulacją głośności.

Zintegrowany wzmacniacz posiada system ochrony głośników DDT™ oraz technologię DYNACOOL™ redukującą nagrzewanie się radiatorów. Dziesiątki tysięcy sprzedanych kolumn na całym świecie.


Specyfikacja:

  • Moc: 200 W RMS / 8 Ohm
  • Głośniki: 15” + RX14 driver
  • Pasmo przenoszenia: 49Hz - 21 kHz
  • Skuteczność: 97 dB
  • Wymiary: 74 x 56 x 44 cm
  • Waga: 19 kg
1 000zł 798zł
Brutto
Stan magazynowy: 1 szt.

szt.