Orla Stage Studio White

KOD: 1100029_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

1 999zł 1 350zł
Brutto
szt.

Włoskie wyczucie smaku, design i tradycja - bogactwo kulturalne Włoch jest ogromne, wliczając w to osiągnięcia sztuki, architektury oraz muzyki.

Pianino cyfrowe Orla Stage Studio zostało zaprojektowane we Włoszech, w siedzibie firmy w regionie Marche, będącym sercem włoskiego przemysłu muzycznego. Powstało ono w wyniku wieloletniego rozwoju technologii reprodukcji naturalnego brzmienia instrumentów, prowadzonego przez wyspecjalizowany zespół muzyków i inżynierów.

Orla Stage Studio jest rozwiązaniem skierowanym do muzyków wyedukowanych w różnym stopniu oraz młodych, aspirujących pianistów, rozpoczynających swoją przygodę z grą na fortepianie.

Jednym z największych atutów prezentowanego instrumentu jest jego ważona klawiatura Graded Hammer Action, oferująca niezwykle precyzyjną krzywą dynamiki oraz wygodę, którą docenią zarówno początkujący muzycy jak i profesjonaliści. Nowoczesne dodatki, połączone z nowym bankiem brzmień, gwarantują najwyższe parametry użytkowe. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno na scenie jak i w studio, czy też eleganckim salonie.

Stage Studio to coś więcej niż tylko brzmienie akustycznego pianina. Instrument oferuje również brzmienie smyczków, chóru, organów z efektem Rotary i inne. Dzięki opcji wpięcia modułu Bluetooth, możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio z dowolnego urządzenia mobilnego. Pozwala to na granie razem z ulubionymi utworami bądź ćwiczeniami i podkładami.


Podobne produkty