Numark Partymix Pro

KOD: 1090080_2_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

1 199zł 500zł
Brutto
szt.

Zabawa nigdy się nie kończy z Party Mix Pro! Teraz możesz zostać DJ-em supergwiazdą i grać w domu, na swoim podwórku, na plaży lub na słonecznym grillu. Party Mix Pro to najlepszy system imprezowy z systemem świateł które poruszają się do rytmu i rozświetlają Twoją przestrzeń.

Party Mix Pro to kompleksowe rozwiązanie dla DJ-ów, w którym można odtwarzać ulubioną muzykę za pomocą głośnika o dużej mocy. Natychmiast podłącz swoje preferowane urządzenie (iPhone, iPad, iPod touch lub laptop) i zainstaluj dołączone oprogramowanie, aby rozpocząć imprezę! Odtwarzaj ulubioną muzykę w dowolnym miejscu dzięki wydajnemu akumulatorowi.

Połączenia Bluetooth i inne

Podłącz dowolne urządzenie za pośrednictwem Bluetooth lub podłącz do dodatkowego gniazda 1/8 cala (3,5 mm) , aby z łatwością odtwarzać muzykę. Istnieje również wygodny port USB do ładowania innych urządzeń podczas imprezy.

Zostań DJ-em Superstar!

Będziesz uwielbiał mieć wszystkie profesjonalne funkcje DJ-a, które są wbudowane w Party Mix Pro. Oprócz głośnika masz pełną kontrolę nad muzyką z dwukanałowym mikserm i crossfaderem do miksowania / scratchowania muzyki. Cztery punkty CUE do oznaczania śladów w różnych pozycjach. Możesz przełączać się w trybie Pad, aby uzyskać dostęp do funkcji automatycznej pętli, efektów dźwiękowych i samplera.

Kontroluj swój EQ z wysokimi tonami, basami, aby uzyskać swój doskonały dźwięk. Wszystkie narzędzia są na wyciągnięcie ręki. Party Mix Pro to proste narzędzie do natychmiastowego użycia. Posiada wszystkie funkcje pro, aby nadążyć za Tobą, gdy Twoje umiejętności DJ-owe rosną.

Jasne światła imprezowe

Wbudowane lampy synchronizują się z muzyką, migając z panelu przedniego Party Mix Pro, oświetlając otoczenie. Dodają atmosferę do każdej przestrzeni, pulsują do rytmu, nadając idealny nastrój imprezowy. Możesz je także wyłączyć i zacząć zupełnie inaczej.

DOłączone oprogramowanie

Program Party Mix Pro jest dostarczany z oprogramowaniem Virtual DJ LE do odtwarzania muzyki z laptopa. Możesz także podłączyć go do urządzeń z systemem iOS za pomocą aplikacji DJ Player Pro.

CECHY

Wbudowany system świateł, reagujących na rytm muzyki

kontroler DJ do miksowania utworów i tworzenia efektów

Akumulator zapewnia wiele godzin zabawy przez całą noc

Pady do zapętlenia muzyki i wyzwalania sampli

Podłącz komputer lub urządzenie z iOS (wymaga adaptera, nie dołączone)

Dołączone oprogramowanie Virtual DJ LE lub aplikacja DJ Player Pro

Podłącz odtwarzacze bez oprogramowania przez wejście Bluetooth lub aux

Wyjście słuchawkowe do śledzenia ścieżek

Połącz wyjście dla dodatkowych głośników

Wejście mikrofonowe(mikrofon nie dołączony)

ZAWIERA

Party Mix Pro

Karta pobierania oprogramowania

Podręcznik użytkownika

Podobne produkty