NUMARK MIXTRACK PRO III KONTROLER DJ

Nowość 2015 pojawił się Numark MixTrack PRO III to nowa , trzecia odsłona popularnego kontrolera DJ w wbudowanymi podświetlanymi padami i interfacem audio dedykownego do Serato DJ. Nowa odsłona Numark Mixtrack PRO III to zupełnie nowa …

Stan magazynowy: brak towaru

899zł 649zł
Brutto
szt.

Nowość 2015 pojawił się Numark MixTrack PRO III to nowa , trzecia odsłona popularnego kontrolera DJ w wbudowanymi podświetlanymi padami i interfacem audio dedykownego do Serato DJ.

Nowa odsłona Numark Mixtrack PRO III to zupełnie nowa przeprojektowana obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałow z nowymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę DJa. Mikser urządzenia wyposażono w dedykowane potrncjomentry odpowiedzialne za sterowanie filtrami a wirytulane decki zyskały paski dotykowe umozliwiające przewijanie utworow oraz sterowanie efektorem. MixTrack PRO III zyskał także nowe koła JOG wysokiej rozdzielczości umożliwiające dokładnieszą pracę z plikami. Nowy Mixtrack to także 100mm potencjomenty Pitch i nowy interface audio. W zestawie oprogramowanie SERATO DJ Intro.

Podstawowe cechy kontrolera Numark MixtrackPro III:

    Dedykoway potencjometr Filtr dla każdego kanału oraz 16 multifunkcyjnych "performance" padow.

    Wielofunkcyjny psek Touch Strip dl wprowadzania dynamicznych zmian dl efektow oraz przeszukiwania utworu

    100mm potencjomenty pitch

    Wbudowana interface audio z wyjściem słuchawkowym 1/4' oraz 1/8"

    Nowe metalowe koła jog o wysokiej rozdzielczości

    Możliwoć pracy z łańcuchem efektów

    W zestawie Serato DJ IntroSerato DJ Intro

    W zestawie pakiet sammoli Prime Loops

Oto on – niesamowity kontroler Mixtrack PRO 3!

Najnowsza wersja kontrolera z serii Mixtrack, zaprojektowana i wykonana przez światowego lidera w dziedzinie Djingu. Urządzenie jest skierowane zarówno do użytkowników początkujących jak i doświadczonych DJ.

Kontroler oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności, które stawiają go wysoko ponad konwencjonalnymi rozwiązaniami. Jednocześnie jest to jeden z najtańszych kontrolerów na rynku!.

Nadaj mocy swoim występom

Dobry klub. Nieprzerwany set, a Ty jesteś jedynym pilotem tej wycieczki. Sprawiliśmy byś był pewien swojego zapasu mocy. Mixtrack PRO 3 nigdy Cię nie zawiedzie. Zachowaliśmy wszystkie cechy Mixtrack 2, dodając do niego szereg ulepszeń.

Co nowego?

Suwaki pitch o długości 100mm, dające nieosiągalną wcześniej precyzję. Teraz możesz idealnie zsynchronizować dwa utwory! Dotykowy pasek efektów oraz pozycji tracka.

Kreatywność bez limitów!

Zanurz się w możliwościach, jakie oferuje 16 podświetlanych padów. Dodawaj loopy, odpalaj sample kontroluj punkty cue, implementując je wszystkie w swoim secie. Korzystaj z wielofunkcyjnego paska dotykowego i kontroluj dynamicznie procesor efektów. Każdy kanał posiada dedykowane pokrętła filtrów, aby dać Ci pełną kontrolę nad pasmem w celu uzyskania perfekcyjnego brzmienia. Ty kreujesz - Mixtack PRO 3 realizuje.

Wyskocz ze swoją inspiracją, korzystając z sześciu paczek sampli, przygotowanych przez Prime Loops, Łącznie ponad 380 pierwszoligowych loopów, bębnów i innych próbek o łącznej wartości 200$ - do pobrania zupełnie za darmo!

Remiksuj z najlepszymi światowymi markami. Mixtrack Pro 3 udostępnia Ci ekskluzywny pakiet do pobrania stemów z katalogu Toolroom Records, umożliwiając Ci korzystanie, edycję i przycinanie współczesnych ścieżek audio.

Wytrzymała stal

Precyzyjna kontrola nad trackami jest możliwa dzięki zastosowaniu niskoprofilowych, stalowych talerzy. Są to dwustrefowe, pojemnościowe koła JOG wykorzystane w modelu NV, które umożliwiają sratchowanie lub zatrzymywanie tracków poprzez jedno dotknięcie górnej powierzchni talerzy. Jednocześnie możliwa jest regulacja pitch, dotykowo, na bocznej krawędzi talerza. Wytrzymała stal sprawia, że kontrola miksu jest pewna i precyzyjna.

Pełna kontrola z Serato

Mixtrack Pro 3 oferuje Ci wygodną kontrolę poprzez dołączone oprogramowanie Serato. Dodatkowym atutem jest fakt iż Mixtrack Pro 3 jest urządzeniem typu class compliant, zarówno w przypadku Mac jaki i PC, więc wystarczy podłączyć go do komputera aby rozpocząć miksowanie.

Serato DJ Intro

– idealne rozwiązanie na imprezy i do miksowania

Plug-and-play – Serato DJ Intro oraz Mixtrack Pro 3 charakteryzuje szyba i łatwa konfiguracja: podłącz swój soundsystem do kontrolera, a kontroler do laptopa. Prawda, że proste?

Miksowanie – łącz bity i scratchuj z wykorzystaniem swojej biblioteki utworów, oprogramowania Serato oraz jego kolorowych wykresów WAVe – jak prawdziwy profesjonalista!

Stań się kreatywny – punkty cue i pętle pozwalają Ci zaznaczać i dają dostęp do wybranych partii utworów, podczas gdy Serato DJ FX wzbogaca Twoje tracki o profesjonalne efekty, takie jak flanger, phaser, echo i inne.

Odpal to! Dźwięk trąby, czy dodatkowe tracki? Nie ma problemu. Wbudowany sampler z czterema slotami pozwala uruchomić wszystko, czego potrzebujesz!

Twórz profesjonalnie brzmiące miksy w domu lub w klubie, podczas imprez. Mixtrack Pro 3 działa w standardzie MIDI więc jest kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem DJ.

Audio wszędzie tam, gdzie jesteś!

Dzięki wbudowanemu systemowi audio, Mixtrack Pro 3 jest gotowy do działania zaraz po wyjęciu z pudełka. Podłącz słuchawki, mikrofon oraz system PA i rozpocznij miksowanie, bez konieczności podłączenia dodatkowego przetwornika ADDA. Doskonałym dodatkiem jest drugie wyjście słuchawkowe, pozwalające na granie setów w duecie.

- oryginalne opakowanie oraz wypełnienie

Podobne produkty