NUMARK MIXTRACK PRO 2

Kontroler numer jeden na świecie jest teraz jeszcze lepszy

Mixtrack II Pro to wiodące narzędzie techniki DJ, będące kontynuacją poprzedniego modelu MixTrack Pro. Nowa wersja urządzenia oferuje poprawiony design oraz interfejs kontrolerów, poszerzony o 16 padów perkusyjnych i podświetlane koła JOG. Urządzenie jest samowystarczalną stacją roboczą, umożliwiająca miksowanie z komputerem, tworzenie punktów cue, pętli oraz kontrolę efektów. Ponadto posiada wbudowany profesjonalny interfejs audio i jest kompatybilne z oprogramowaniem Serato DJ Software.

Zawsze pełna gotowość

Mixtrack Pro II został stworzony z myślą o dynamicznych występach DJ. Z pomocą 16 gumowych, podświetlanych padów, możesz tworzyć pętle, odtwarzać sample, kontrolować Hot Cue oraz przełączać się pomiędzy pętlami, samplami i Hot Cue. Mixtrack Pro II oferuje bardzo ergonomiczny design i pozwala pracować z wykorzystaniem pełnej sekcji miksera, niezwykle precyzyjnego crossfadera, 3 pasmowej korekcji barwy oraz kontrolerów dedykowanych funkcjom odtwarzania audio. Dzięki temu będziesz w stanie poświęcić więcej czasu na interakcje z muzyką, nie tracąc go na zbędną obserwację ekranu.

Gorące koła

Teraz. dzięki zaawansowanym talerzom JOG, możesz kontrolować każdy track i jego przesunięcie z niespotykaną dotąd precyzją. Są one dwufunkcyjne i umożliwiają jednoczesną kontrolę szybkości odtwarzania i przesunięcia sampla (skratchowanie).

„Koła JOG reagują bardzo szybko i precyzyjnie, natomiast pozostałe kontrolery są przejrzyste i funkcjonalne..."

Pełna kompatybilność z Serato

Mixtrack PRO II pozwala na pełną kontrolę dołączonego do zestawu oprogramowania Serato. Dodatkowo, jest kompatybilny z komputerami klasy Mac i PC. Dzięki temu wystarczy, że podłączysz kontroler do komputera, aby chwilę później cieszyć się pełna funkcjonalnością posiadanego systemu. Żadne sterowniki nie są wymagane!

Instalacja plug and play – Serato DJ Into oraz MIxtrack PRO II nie stwarzają żadnych problemów z konfiguracją. Wystarczy, że podłączysz głośniki do kontrolera, a ten do swojego laptopa – to wszystko! Możesz rozpocząć pracę.

Miksowanie – synchronizuj bity oraz scratchuj jak profesjonalista, używając utworów z posiadanej biblioteki audio oraz przejrzystego interfejsu Serato

Stań się kreatywny – punkty Cue i pętle pozwalają na oznaczanie, dostęp oraz powtarzanie wybranych partii utworów, podczas gdy Serato DJ FX zasili Twoje tracki szerokim spektrum profesjonalnych efektów takich jak: flanger, phaser, pogłos i wiele innych.

Odpal bit – dodawaj do bitów dodatkowe dźwięki bądź sample za pomocą czterokanałowego samplera

Twórz profesjonalnie brzmiące miksy w zaciszu domowego studia oraz na imprezach klubowych. Mixtrack Pro II pracuje w standardzie MIDI i jest kompatybilny z praktycznie każdym wirtualnym oprogramowaniem DJ.

Specyfikacja:

16 podświetlanych, gumowych padów z funkcją loopowania, samplowania oraz tworzenia punktów Hot Cue

podświetlane koła JOG, aktywowane dotykowo pozwalające na precyzyjne kontrolę odtwarzanych utworów

kompletna sekcja miksera z crossfaderem, 3-pasmową korekcją brzmienia oraz nawigacją biblioteki brzmień

16 dedykowanych kontrolerów efektów (flanger, phaser, echo i inne)

wbudowany system audio: wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe (1”), wyjście audio do systemu PA (RCA)

koła Pitch i Sync ułatwiające miksowanie

w zestawie oprogramowanie Serato DJ

standard MIDI kompatybilny z najbardziej popularnym oprogramowaniem DJ

kompatybilność z systemami Mac i PC, nie wymagane żadne sterowniki

zasilanie USB, nie wymagane zewnętrzne zasilanie

wyjścia słuchawkowe: 1/8” i 1/4”

w zestawie: Mixtrack Pro II, przewód USB

wymiary: 26.4 x 46 x 5 cm

masa: 2.5 kg

949zł 599zł
Brutto
Stan magazynowy: 1 szt.

szt.