Numark M101 USB Black mikser dwukanałowy

KOD: 1090016_reverb
Stan magazynowy: 2 szt.

499zł 284zł
Brutto
szt.

Szybka konfiguracja na każdej scenie!

Sygnał cyfrowy czy analogowy? Nie ma to żadnego znaczenia!

DJ-e oczekują od miksera niezawodności i taki właśnie jest M101USB - w pełni funkcjonalny i łatwy w adaptacji. Pozwala na obsługę wielu typów sygnałów pochodzących z komputera, gramofonów lub odtwarzaczy CD. Dzięki temu doskonale spisuje na każdym typie imprezy.

Miksuj w swoim stylu

M101USB jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, poszukujących niezawodnego, dwukanałowego miksera. Dodatkowym atutem urządzenia jest wbudowany interfejs audio USB, przeznaczony dla użytkowników wykorzystujących jednocześnie sygnał analogowy i cyfrowy.

Podrasowane tracki

Podstawowa funkcja miksera jest dodatkowo wspierana przez wbudowaną korekcję brzmienia, aby dostosować je do panujących warunków akustycznych. Mikser posiada dwie pary wejść ze zmienną czułością (Phono/Line), crossfader, wejście mikrofonowe 1 oraz liniowe wyjście RCA. M101 może zostać zainstalowany w racku, oferując legendarną wytrzymałość Numark.

Podłącz się

Połączenie miksera z komputerem odbywa się za pomocą pojedyńczego kabla USB. Wówczas mikser otrzymuje dodatkowe źródło sygnału z komputera, pozwalając jednocześnie na rejestrację audio na dysku twardym.

Jeśli jesteś DJ-em, który często podróżuje i potrzebuje dwukanałowego miksera, to M101 jest rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie.

Specyfikacja:

-dwukanałowy mikser rackowy z interfejsem audio USB

-dwie pary wejść ze zmienną czułością (Line/Phono)

-wbudowany interfejs audio

-dwupasmowa korekcja brzmienia

-wejście mikrofonowe 1"

-stereofoniczne wyjście RCA

-zgodność z systemami Mac, iOS oraz Windows

Podobne produkty