Monster CLASS-S-3 - kabel głośnikowy

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nast

Stan magazynowy: wyprzedany

80zł 60zł
Brutto
szt.

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

Monster od początku swojego istnienia wyznacza najwyższy standard parametrów fizycznych, konstrukcji oraz jakości wykonania profesjonalnych przewodów sygnałowych.

Noel Lee, CEO Monster jest inżynierem, profesjonalnym perkusistą, a przede wszystkim przedsiębiorcą. W późnych latach siedemdziesiątych połączył wszystkie swoje umiejętności i zaprojektował pierwszy profesjonalny przewód pro audio. Kooperując z czołowymi artystami i producentami, kontynuował rozwój swoich produktów, które w pewnym momencie stały się wyznacznikiem standardu w branży.

Więcej sygnału, więcej brzmienia, lepsza jakość.
Monstrualne brzmienie, przeznaczone dla monstrualnych muzyków! Wytrzymały i elastyczny przewód głośnikowy z solidnymi, wzmacnianymi końcówkami, przeznaczony do studia i na scenę.

Monster Classic to pierwszy reprezentant nowej serii przewodów, skonstruowany i wprowadzony do seryjnej produkcji. Jego wynalazca Noel Lee zademonstrował bardzo podczas premiery to, jak ważny wpływ na brzmienie ma jakość i technologia wykonania przewodu. Classic oferuje najwyższe parametry użytkowe i techniczne, będąc jednocześnie wyborem profesjonalnych użytkowników na całym świecie.


  • przewód głośnikowy
  • długość: 90cm
  • złącza: 2 x jack 1/4"
  • niklowane, miedziane styki – idealna transmisja sygnału
  • konstrukcja magnetyczna Flux Tube oraz specjalny splot przewodów
  • metalowe, wytrzymałe złącza

Podobne produkty