Monster CLASS-I-21AC WW - kabel instrumentalny coiled

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nast

Stan magazynowy: 1 szt.

150zł 113zł
Brutto
szt.

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

Monster od początku swojego istnienia wyznacza najwyższy standard parametrów fizycznych, konstrukcji oraz jakości wykonania profesjonalnych przewodów sygnałowych.

Noel Lee, CEO Monster jest inżynierem, profesjonalnym perkusistą, a przede wszystkim przedsiębiorcą. W późnych latach siedemdziesiątych połączył wszystkie swoje umiejętności i zaprojektował pierwszy profesjonalny przewód pro audio. Kooperując z czołowymi artystami i producentami, kontynuował rozwój swoich produktów, które w pewnym momencie stały się wyznacznikiem standardu w branży.

Możesz mieć najbardziej wyśrubowany instrument, gitarę oraz wzmacniacz. Jednak jeśli Twój przewód nie jest w stanie transmitować całego sygnału to znacznie osłabi łańcuch sygnałowy. Monster Classic to idealne rozwiązanie dla ludzi rozpoczynających przygodę koncertową, studyjną oraz edukacyjną. Profesjonalne podejście wykazuje znajomość zależności jakości dźwięku od użytego przewodu. Dlatego też wielu muzyków światowej klasy używa przewodów Monster. Monster Classic oferuje jakość, wytrzymałość oraz niezawodność jakich oczekuje każdy muzyk.

Monster Classic to pierwszy reprezentant nowej serii przewodów, skonstruowany i wprowadzony do seryjnej produkcji. Jego wynalazca Noel Lee zademonstrował bardzo podczas premiery to, jak ważny wpływ na brzmienie ma jakość i technologia wykonania przewodu. Classic oferuje najwyższe parametry użytkowe i techniczne, będąc jednocześnie wyborem profesjonalnych użytkowników na całym świecie.


  • przewód instrumentalny: 1 x jack 1/4" kątowy, 1 x jack 1/4" prosty
  • przewód spiralny
  • długość: 6.4m
  • złącza w całości wykonane z metalu
  • wytrzymałą i bardzo elastyczna zewnętrzna izolacja Duraflex odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • żyła główna wykonana z miedzi wysokiej jakości
  • miedziany spiralny ekran
  • izolacja dielektryczna wewnątrz przewodu
  • niklowane powierzchnie styków złącza

Podobne produkty