Mesa/Boogie Lone Star Special combo gitarowe 30W 1x12"

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

Wzmacniacz gitarowy Mesa Boogie Lone Star Special WideBody Combo 1 x 12

Oto rewelacyjny, całkowicie wykonany w klasie A z lampami EL-84 LONE STAR SPECIAL® wyposażony w opatentowaną technologię Channel Assignable Power, która pozwala na przydzielenie, 1, 2 albo czterech lamp do każdego z jego dwóch kanałów.
Pierwszy Lone Star przekonał do siebie krytyków i publiczność w jeden rok. Ci pierwsi przyznawali wzmacniaczowi najwyższe odznaczenia, łącznie z prestiżowymi Editor’s Pick i Platinum Awards.
“Więc po co nowy Lone Star?” Dla brzmienia!
Wyobraź sobie preamp Lone Stara i dodaj do niego końcówkę mocy klasy A na lampach EL-84 - oto narodziny nowego klasyka!
Kiedy jego starszy brat atakuje ciepłem i zapasem mocy lamp 6L6, Special dostarcza brzmienia uwodzicielskiego, pienistego, zmysłowego i elastycznego. Brzmienie retro zależy od mocy i sposobu przesterowania. W każdym wzmacniaczu punkt przesterowania końcówki mocy wynika z jej mocy i głośności wzmacniacza. Lone Star Special nie posiada tych ograniczeń, gdyż możliwe są tu trzy konfiguracje mocy: 30, 15 albo 5 watów. Idealna Moc. Dla Każdego Kanału. Na Życzenie.
30 watów ze wszystkich czterech lamp to śmiała i sprawna opcja na scenę. Wzmacniacz sprawnie poradzi sobie ze średnimi scenami. 15 watów zaśpiewa bluesa z grzeszną namiętnością wprost z dwóch skąpanych elektronami lamp EL-84. Obydwa obwody to czysta klasa A w konfiguracji push-pull. To, co jest naprawdę specjalne w Lone Star Special, to możliwość przełączenia go do 5 watów w konfiguracji single-ended.


Specyfikacja:

  • Moc: 30W
  • Kanały: 2
  • Głośniki: 1 x 12" Celestion C90
  • Lampy: 4xEL84, 5x12AX7, 1x5Y3
  • Korekcja: Niezależna kontrola Gain, Bass, Mid, Treble, Presence, Reverb, Master na każdym kanale
  • Kontrola: Output Level, Slave Out, Solo Level
  • Footswitch: 2- pozycyjny przełącznik nożny (CH1/CH2, solo)
  • Inne: Pokrowiec
12 740zł 10 187zł
Brutto
Stan magazynowy: 1 szt.

szt.