Marshall MID Bluetooth

KOD: 1140031_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

549zł 449zł
Brutto
szt.

Podłącz bezprzewodowo słuchawki Mid z pomocą technologii Bluetooth® aptX. Nie tylko po to, aby odsłuchać swoje ulubione piosenki w jakości CD AUDIO, ale również obejrzeć film/videoclip bez problemów z synchronizacją audio/video - dzięki technologii aptX. Słuchawki Marshall Mid pozwalają na bezprzewodowe połączenie ze źródłem dźwięku w odległości do 10 m.

Z multikierunkowym pokrętłem sterującym możesz odtwarzać, pauzować, mixować oraz dostosowywać poziom głośności swojego urządzenia, tak prosto jak włączać / wyłączać swoje słuchawki. Funkcja obsługi połączeń również została zintegrowana - możesz odbierać, odrzucać lub kończyć połączenie kilkoma prostymi kliknięciami.

Bezprzewodowe odbieranie, odrzucanie lub kończenie połączeń za pomocą pokrętła sterującego. Słuchawki posiadają wbudowane 2 mikrofony z redukcją szumów - dzięi temu możesz swobodnie rozmawiać czy tworzyć notatki głosowe w swoim smartfonie.

Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby można było je złożyć w łatwy i przyjazny do transportu sposób. W momencie kiedy znów będą Ci potrzebne - prostymi ruchami rozłożysz je do standardowego rozmiaru.

Odłączany przewód 3.5 mm oraz przewód USB do ładowania słuchawek w zestawie

Słuchawki posiadają dwa gniazda - 3.5 mm na przewód jack, który znajdziemy w zestawie (wyposażony w pilot oraz mikrfon) oraz gniazdo micro USB służące do ładowania akumulatorów (przewód usb również w zestawie).

Zawartość opakowania:

- oryginalne słuchawki Marshall Mid Bluetooth Black,

- przewód micro USB,

- przewód jack 3.5 mm.   

Podobne produkty