Marshall MID ANC

KOD: 1140055_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

899zł 523zł
Brutto
szt.

Mid Bluetooth ANC w kolorze czarnym to kolejny rozdział w rewolucyjnej historii Marshalla. Ta nowoczesna, bezprzewodowa wersja klasycznej odsłony słuchawek daje pełną swobodę i komfort odsłuchu. Konstrukcja urządzenia jest niezwykle solidna, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nimi przez długie lata. Legendarny styl wzorowany na wzmacniaczach firmy Marshall sprawia, że charakter oraz wygląd idą w parze z doskonałym brzmieniem oraz wygodą użytkowania. 

Active Noise Cancelling

Marshall Mid ANC to aktywne słuchawki z redukcją szumów. Technologia Active Noise Cancelling wykorzystuje cztery mikrofony do ciągłego pomiaru i wykrywania hałasu z otoczenia. Tym samym, blokują niepożądane dźwięki z zewnątrz. Funkcjonalność ta doskonale sprawdzi się, gdy potrzebujesz odrobiny relaksu, skupienia podczas pracy bądź po prostu chcesz się odciąć od świata. Technologię ANC w każdej chwili możesz wyłączyć aby zachować bezpieczeństwo na ulicy bądź przedłużyć działanie akumulatora.

Zaawansowany, ikoniczny dźwięk słuchawek Mid ANC BT

Ponad 50-letnie doświadczenie firmy Marshall sprawia, że Mid ANC BT Black oferują dźwięk najwyższej jakości, który sprosta każdemu wymagającemu słuchaczowi. Specjalnie dostrojone, niestandardowe, 40-milimetrowe przetworniki zapewniają wzmocnione basy oraz gładkie tony średnie, a krystaliczna góra dopełnia całość brzmienia. Pasmo przenoszenia na poziomie od 10 Hz do 22 kHz sprawia, że każda nuta soczystych gitarowych solówek oraz głębokich bębnów jest precyzyjnie odwzorowywana. 

Technologia Bluetooth aptX - ponad 30 godzin słuchania

Zapomnij o plątaninie kabli. Słuchawki Mid ANC Black z bezprzewodową technologią Bluetooth zapewniają pełną swobodę odsłuchu. W prosty sposób zsynchronizujesz urządzenie ze smartfonem lub tabletem, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi playlistami z serwisów muzycznych, takich jak Spotify czy Tidal. Ponadto wyjątkowo wydajna bateria pozwoli na ponad 30 godzin ciągłego słuchania, a jeśli włączona jest technologia ANC - 20 godzin.

Co więcej, słuchawki wyposażone są w analogowe pokrętło, dzięki któremu bezprzewodowo możesz sterować telefonem, odbierać połączenia oraz przełączać i kontrolować głośność słuchanych utworów. Wbudowany mikrofon pozwoli na prowadzenie rozmów, bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Podobne produkty