Marshall Acton 2 Voice/Alexa Black

KOD: 1140063_1_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

1 125zł 839zł
Brutto
szt.

Acton II jest najmniejszym głośnikiem w składzie Marshalla, ale nie pozwól, by cię to zmyliło. Ten dynamiczny głośnik kompaktowy wyposażony jest w trzy dedykowane wzmacniacze klasy D, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, zapewniając mocny dźwięk.

Dostarcza zbalansowanego i potężnego brzmienia, a mimo to mieści się w nawet najmniejszym miejscu. Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możesz odtwarzać muzykę w znakomitym, stereofonicznym brzmieniu bez użycia kabli.

Dzięki integracji głośnika z "Alexa by Amazon", możesz sterować tym wyśmienitym głośnikiem za pomocą prostych komend głosowych.

Mały, ale mocny koń roboczy

Ten dynamiczny kompaktowy głośnik wyposażony jest w trzy dedykowane wzmacniacze klasy D, które zasilają jego podwójne głośniki wysokotonowe i subwoofer, zapewniając mocne brzmienie.

Brzmienie większe niż inne

Acton II to najmniejszy głośnik z kolekcji Marshall’a, ale nadal zapewnia mocne brzmienie. Dostarcza zbalansowanego i potężnego brzmienia, a mimo to mieści się w nawet najmniejszym miejscu

Kultowy wygląd Marshall’a

Ten głośnik łączy nowoczesną technologię z kultowym wzornictwem Marshall’a, aby zapewnić mocny dźwięk przy zachowaniu klasycznego wyglądu. Będziesz chciał z dumą pokazywać ten głośnik w dowolnym pomieszczeniu.

Dopasuj swoje brzmienie

Dostosuj brzmienie muzyki do swoich wymagań za pomocą analogowych kontrolerów. Wystarczy użyć kontrolerów wbudowanych w głośnik, aby uzyskać doskonały dźwięk dopasowany do pomieszczenia, w którym się znajdujesz.

Podłącz się bezprzewodowo przy pomocy BLUETOOTH 5.0 i technologii aptX

Technologia Bluetooth 5.0 i aptX zapewnia bezstratny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 10 metrów. Użyj smartfona, tabletu lub komputera z włączoną funkcją Bluetooth, aby przesyłać muzykę bezpośrednio do głośnika bez użycia przewodów.

Podłączenia przewodowe

Istnieje więcej sposobów na połączenie niż tylko Bluetooth 5.0. Podłącz do wejścia RCA lub 3,5 mm aby słuchać muzyki analogowo.

Wielofuncyjność

Ten głośnik jest wyposażony w funkcję multi-host, dzięki czemu można łatwo łączyć się i przełączać między dwoma urządzeniami Bluetooth.

Specyfikacja:

    Wzmacniacze mocy: 1x 30 W i 2x15W

    Rodzaj obudowy: bass reflex

    Maksymalny poziom ciśnienia dźwięku: 98 dB SPL@1m

    Pasmo przenoszenia: 50-20.000 Hz

    Regulacja wysokich i niskich częstotliwości

    Stereo/Mono: Stereo

Sterowanie i podłączenia:

    Połączenie Wi-Fi: 802.11b/g/n/ac 2.4/5 GHz

    Podłączenia bezprzewodowe: Bluetooth, Spotify Connect

    Podłączenia przewodowe: wejście 3.5 mm

    Kontrolery panelu głównego: potencjometr niskich częstotliwości, potencjometr wysokich częstotliwości, potencjometr głośności, wybór źródła, przycisk wyciszenia mikrofonu, przycisk play/pause

System mikrofonowy:

    Układ dwóch mikrofonów z funkcją usuwania szumów

Urządzenie:

Wymiary: 260 x 160 x 150 mm 

Waga: 2,85 kg 

Kolory: Czarny 



Podobne produkty