Line 6 XD-V75L - system bezprzewodowy z mikrofonem Lavalier

ExdemoRodzina systemów bezprzewodowych z serii Line 6 XD-V75 wyznacza zupełnie nowe standardy niezawodności oraz jakości radiowej transmisji sygnału. Wszystkie dostępne rozwi

Stan magazynowy: 3

2 064zł 1 259zł
Brutto

Exdemo

Rodzina systemów bezprzewodowych z serii Line 6 XD-V75 wyznacza zupełnie nowe standardy niezawodności oraz jakości radiowej transmisji sygnału. Wszystkie dostępne rozwiązania, zarówno ze zwykłymi, jak i miniaturowymi mikrofonami zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejszą cyfrową technologię. Łańcuch sygnałowy, na całej swojej długości pozostaje nietknięty, nieskompresowany i jest chroniony autorskim systemem DCL (Digital Channel Lock). Proces kodowania odbywa się w trybie 24-bitowym!

Wszyscy aktywni scenicznie wokaliści, docenią wbudowaną funkcję modelowania sygnału. Dostępne symulacje brzmienia, bazują na dziesięciu flagowych modelach mikrofonów, takich jak Shure SM58, czy też Sennheiser i mogą być konfigurowane poprzez naciśnięcie pojedynczego przycisku. W arsenale urządzenia znajduje się też dziewięć symulacji specjalnych, dedykowanych filtrów EQ. Ich obecność pozwala na bardzo precyzyjne konfigurowanie parametrów systemu, w zależności od panujących warunków.

24-bitowy procesor gwarantuje szerokie pasmo przenoszenia (od 10 Hz do 20 kHz) oraz pełen zakres dynamiki, sięgającej 120 dB (A-ważone). Dzięki temu, dźwięk oferowany przez systemy Line 6 XD-V75 jest czysty, bardzo mocny i brzmi tak samo jak w przypadku zastosowania konwencjonalnego mikrofonu z przewodem.

Wiele systemów bezprzewodowych w procesie transmisji sygnału używa kompandera do odszumiania sygnału. Problem w tym, iż użycie klasycznego kompandera wiąże się z przepuszczeniem sygnału przez kompresor oraz ekspander, zmniejszając tym samym dynamikę dźwięku, a co za tym idzie pogarszając jego jakość. Dzięki zastosowaniu bezprzewodowej technologii czwartej generacji, systemy Line 6 nigdy nie musiały stosować kompandera, gwarantując tym samym bardzo wysoką jakość.

Ekskluzywne technologie Line 6 idealnie chronią sygnał przed zakłóceniami RF. Zaawansowane kodowanie DCL (Digital Channel Lock) czyni system XD-V75 zupełnie niewrażliwym na sygnały oscylujące w okolicach 2.4 GHz. Tym samym, transmisja danych jest stabilna przez cały czas użytkowania systemu.

Kolejnym plusem jest fakt, że na pasmo 2.4 GHz nie jest wymagana licencja. Martwisz się o zakłócenia WiFi 2.4GHz i Bluetooth&ampreg? Nie musisz. Cyfrowe systemy bezprzewodowe XD-V używają specjalnie dedykowanych i kodowanych sygnałów. Są kompatybilne z normą FCC. Dzięki temu, Twój sygnał pokona drogę od nadajnika do odbiornika bez najmniejszych zakłóceń w każdej części naszego Globu.

Od dnia swojego debiutu w roku 2008 cyfrowa technologia bezprzewodowa Line 6 otrzymała już wiele nagród. Udowodniła tym samym, że przestarzała technologia analogowa nie jest już jedyną opcją. Czwarta Generacja cyfrowej technologii bezprzewodowej Line 6 ponownie podwyższa poprzeczkę, a to za sprawą swojej niezawodności i jakości dźwięku.

XD-V75, podobnie jak inne systemy Line 6 jest bardzo łatwy w obsłudze, a pełna konfiguracja urządzenia nie sprawi problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Wystarczy, że wybierzesz jeden z czternastu dostępnych kanałów oraz zsynchronizujesz nadajnik z odbiornikiem. W przypadku bardziej złożonych układów możesz skorzystać z opcji skanowania, w celu zestawienia nadajnika z odbiornikiem.

Cyfrowa technologia omija utrudnienia związane z odległością. Kodowany sygnał brzmi tak samo zarówno z odległości 2 metrów oraz przy dystansie, sięgającym 90 metrów. Dystans pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem nie zmienia w żaden sposób jakości słyszanego sygnału i nie obniża jego odporności na zakłócenia.

Dzięki 14 dostępnym kanałom, możliwe jest bezkolizyjne zestawienie aż 14 systemów Line 6 XD-V75 jednocześnie! Wystarczy dla każdego pojedynczego modułu zdefiniować inny kanał, aby praca na scenie przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Line 6 XD-V75 dysponuje bardzo czytelną sygnalizacją na nadajniku oraz odbiorniku. Pozwala to w pełni kontrolować wybór aktywnego kanału, stan baterii oraz poziom sygnału.

Konstrukcja nadajników i odbiorników zdolna jest wytrzymać najcięższe warunki panujące na trasie. Cyfrowe systemy bezprzewodowe XD-V zbudowane są z wysokiej jakości metalu i wytrzymują najbardziej wymagające sytuacje robocze.


Specyfikacja:
Odbiornik:
-zasięg 90 metrów
-14 kanałów - możliwe podłączenie 14 systemów jednocześnie
-modelowane symulacje flagowych modeli mikrofonów (10 symulacji)
-modelowane symulacje filtrów EQ - optymalizacja ustawień systemu
-wytrzymała, aluminiowa obudowa
-duży, podświetlany wyświetlacz LCD
-5-segmentowy wskaźnik słupkowy LED, monitorujący siłę sygnału, stan baterii oraz poziomy sygnału
-kodowana transmisja sygnału
-filtr dynamiki, redukujący hałas otoczenia
-kontrola Gain (optymalizacja sygnału wejściowego)
-funkcja skanowania sygnału
-2 wyjście anten BNC
-2 wejścia na anteny BNC
-w zestawie uchwyty do montażu w rackuNadajnik BodyPack:
-wytrzymała, metalowa obudowa
-standardowe wejście mini XLR
-wyświetlacz LCD (wybór kanału, stan baterii, wybrany filtr EQ)
-funkcja "lock" - blokada, chroniąca przed przypadkowymi zmianami ustawień
-tryb pracy energooszczędnejMikrofon miniaturowy:
-pojemnościowy mikrofon z kardioidalną charakterystyką kierunkową
-dyskretne pokrycie, zapewniające czyste i naturalne brzmienie oraz pracę, pozbawioną zakłóceń

Podobne produkty