LINE 6 POD Studio GX

KOD: 0880032_reverb
Stan magazynowy: brak towaru

407zł 100zł
Brutto
szt.

POD Studio GX łączy w sobie wspaniałe brzmienia oferowane przez wtyczkę POD Farm&ampamptrade 2 oraz bardzo funkcjonalny interfejs USB.

Wtyczka POD Farm 2 zawiera symulacje wszystkich najważniejszych modeli sprzętu, koniecznych do profesjonalnie brzmiącej rejestracji instrumentów, czy wokalu. Łącznie, ponad 80 symulacji niezniszczalnych i w pełni regulowanych modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych, efektów nożnych, preampów, kolumn itd. Od vintage'owych klasyków po obowiązkowe pozycje wśród nowoczesnych wzmacniaczy. Wszystko to w jednej wtyczce, aby zapewnić Ci wszystkie brzmienia, jakie oferuje legendarny POD.

GX jest solidnym i łatwym w obsłudze interfejsem zapewniającym wysokiej jakości rejestrację dźwięku. A wszystko to możesz zrobić nie ruszając się z własnego pokoju! Teraz nie potrzebujesz już specjalistycznego i drogiego studia, aby dobrze nagrać swoje ścieżki gitarowe. POD Studio GX zawiera jedno gniazdo wejściowe 1/4 do gitary, a także pojedyncze wyjście 1/8 (umożliwiające podłączenie słuchawek lub innego sprzętu audio).

- GX dostarcza najniższy poziom sygnału do szumu dla nagrywania gitary. Ponad 100 dB GX to aż o 12 dB większy zakres dynamiki niż w podobych urządzeniach

- Unikalny system monitorowania ToneDirect monitoring praktycznie eliminuje opóźneinia

- Plug-in POD Farm 2 oferuje 18 modeli wzmacniaczy gitarowych, 24 kolumny, 5 basowych wzmacniaczy. 29 efektów stompbox I 6 preampów mikrofonowych. POD Farm jest kompatybilny z Mac&ampampreg AU/RTAS&ampampreg/VST&ampampreg i Windows&ampampreg RTAS&ampampreg /VST&ampampreg

- Gniazdo gitara/bas 1/4&ampamprdquo

- wyjście liniowe/słuchawkowe 1/8&ampamprdquo

- parametry nagrywania: 44,1 &ampampamp 48kHz, 16 &ampampamp 24 bit

- Kompatybilny z USB 1.1 i 2.0 

**tylko interfejs, bez kabli oraz oprogramowania**

Podobne produkty