Line 6 M9 - Stompbox - procesor

KOD: 0880024WR_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

1 323zł 1 300zł
Brutto
szt.

M9 Stompbox Modeler - mniejszy, lecz równie nowoczesny brat M13 jest wyposażony w przeszło 100 brzmień efektów podłogowych. Dzięki temu, to przenośne urządzenie sprawdzi się w każdym możliwym stylu muzycznym, w domu, studiu i na scenie, oferując dostęp do kultowych efektów DL4 Delay Modeler, Verbzilla, znanych kostkek Line 6 i wielu innych. W M9 znalazło się też miejsce dla fascynujących nowości, jak znane z serii Spider IV, efekty Pitch Glide i Smart Harmony. Możemy używać 3 efektów jednocześnie z dowolnymi trzema innymi, czekającymi &ampampbdquow gotowości&ampamprdquo, a gotowe aranżacje efektów zapiszemy pod jedną z 24, dostępnych dla użytkownika, scen.

Cały urok M9 Stompbox Modeler leży jednak w jego prostocie. Tak jak w przypadku tradycyjnych kostek gitarowych, nie mamy tu żadnych menu ani żadnej konieczności zapisywania - jeśli zechcemy zmienić parametr danego efektu, wystarczy że użyjemy dedykowanego pokrętła a ustawienia pozostaną bez zmian, nawet po odłączeniu od zasilania.

Dodatkową siłą M9-tki jest 28-sekundowy looper, ponownie wyposażony w dedykowane mu kontrolery. W tym wypadku są to przełączniki nożne i ułatwiają nagrywanie, nadpisywanie (overdubbing), odtwarzanie oraz inne funkcje, dzięki którym szybko, łatwo i wygodnie stworzymy fascynujące pętle.

Gdy dodamy do tego stroik, niezbędne wejścia/wyjścia i MIDI okaże się że Line 6 M9 Stompbox Modeler to procesor "wszystko-w jednym", który oferuje niezliczone kombinacje brzmień, przy prostocie obsługi kostki gitarowej i obudowie, która zmieści się do pokrowca gitarowego.


Podobne produkty