Lag GLU Baby TKU 150 SE Ukulele Tiki Uku Soprano electro

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nast

Stan magazynowy: 1 szt.

670zł 534zł
Brutto
szt.

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

LAG Tiki Uku zasługuje na uznanie przede wszystkim dzięki bardzo dobrym parametrom akustycznym oraz ciekawemu designowi. Zdobią go oryginalne akcenty zaczerpnięte prosto z Polinezji (stylowa rozeta, zakończenie podstrunnicy, grafika wewnątrz pudła), ma także charakterystyczne logo na główce. Otwarte, precyzyjnie strojące klucze to istotny element osprzętu, ponieważ dokładne nastrojenie ukulele to nie taka prosta sprawa. Stabilne klucze o odpowiednim przełożeniu umożliwiają pewny chwyt i mogą ten proces znacznie ułatwić. Nasze ukulele jest w wykończeniu open pore, co oznacza, że trzymając je, mamy kontakt z drewnem (pokryto je tylko wsychającym się, chroniącym olejem), a nie z lakierem – dla tych, którzy cenią sobie jak najbliższy kontakt z instrumentem, to dodatkowy atut.


Dzięki Tiki Uku po raz pierwszy usłyszałem, że ukulele też może szczycić się bogactwem składowych harmonicznych w swoim brzmieniu. Tak, to nie tylko dźwięk podstawowy, ale cała jego otoczka utkana z alikwotów, które w przypadku tego modelu Tiki Uku wyraźnie słychać. Drgają struny, rezonuje pudło, wibruje szyjka – cały instrument jest tu aktywny i produkuje słoneczne doznania wyższych rzędów.


MAIN SPECS
Shapes: soprano slim body with arched back
(BABYTKU150SE) & concert slim body with
arched back (TKU150CE) & tenor slim body
with arched back (TKU150TE)
Top: solid spruce top
Back & sides: laminated sapele, open pore
Finish: French satin with Tiki artwork on the
back
Neck: sapele
Finish: natural French satin
Fingerboard, headstock & bridge: dark
sonokeling
Inlays: pearloid Lâg logo and dots
Frets: 12 / nickel (BABYTKU150SE) & 14 / nickel
(TKU150CE) & 18 / nickel (TKU150TE)
Scale: 344 mm (BABYTKU150SE)
& 377 mm (TKU150CE)
& 432 mm (TKU150TE)
Machine heads: black satin die cast with black
satin buttons
Nut & saddle: 34 mm / 53 mm
black graphite
Strings: Aquila
Gigbag: included
Electronics: Shadow preamp system with tuner

Podobne produkty