Gibson LP LESS PLUS 2015 FI Fireburst gitara elektryczna

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

Gibson USA osiągnął najwyższy poziom zaawansowania w tworzeniu instrumentów, poprzez innowacyjne podejście oraz konsekwencję. Od samego początku istnienia Orville Gibson był wierny swoim ideałom. Jego wizja była realizowana przy udziale i wsparciu licznej kadry pasjonatów, kreatywnych projektantów, lutników oraz rzemieślników.

To właśnie Gibson USA ustalił standard, który co jesień przedstawia światu nową kolekcję instrumentów. Każdy nowa seria jest kulminacją intensywnych badań rozwojowych, prowadzących do osiągnięcia perfekcji w tworzeniu najbardziej zaawansowanych gitar na świecie.

Osiem lat badań i testów pozwoliło wprowadzić do seryjnej produkcji system automatycznego strojenia G FORCE, będący kontynuacją innowacyjnego Min-ETune, który jest obecny na pokładzie większości instrumentów z kolekcji Gibson 2015. Jest jeszcze szybszy, bardziej precyzyjny oraz łatwiejszy w obsłudze. Jest to najbardziej zaawansowany i funkcjonalny system automatycznego strojenia na świecie.

Gibson 2015 to najbardziej wyszukane i gatunki drewna o najwyższej możliwej jakości. Opracowany sposób klasyfikacji pozwala tworzyć najlepsze topy, korpusy, podstrunnice oraz gryfy, dając użytkownikowi całkowitą pewność materiałów budulcowych oferowanych instrumentów.