Bezprzewodowy Przetwornik MIDI TriplePlay

KOD: L2360007
Stan magazynowy: 1 szt.

1 410zł 1 299zł
Brutto
szt.

*** zdjęcia poglądowe, towar pochodzi z ekspozycji sklepowej ***

Najwyższej klasy kontroler gitarowy MIDI

TriplePlay Wireless to najwyższej klasy kontroler gitarowy MIDI, który w prosty sposób łączy się z każdym urządzeniem obsługującym USB MIDI, w tym z komputerami Mac i PC. Dzięki błyskawicznemu mapowaniu, możesz tworzyć muzykę bez plączących się kabli i pętli efektowych/syntezatorowych. Użyj zaawansowanego oprogramowania VST firmy Fishman, aby zacząć korzystać ze swoich ulubionych wirtualnych instrumentów - do pięciu jednocześnie, lub rozdzielić podstrunnicę na kilka instrumentów w nieograniczonych kombinacjach. Podłącz wyjście swojej gitary do interfejsu audio, aby miksować jej sygnał z wirtualnymi instrumentami. Podepnij bezprzewodowy kontroler TriplePlay do niemal każdej elektrycznej lub akustycznej gitary z metalowymi strunami i graj na przeróżnych syntezatorach wyzwalanych sygnałem MIDI lub wirtualnych instrumentach VSTi, poszerzając Twoje możliwości pracy na scenie i nie tylko.

Najszybszy i najdokładniejszy na świecie

TriplePlay Connect dzięki pickupowi hex i wyjątkowym komponentom zapewnia najszybszą i najdokładniejszą odpowiedź przetwornika. Zapewnij sobie bezbłędne mapowanie Twojej gitary i steruj nią każdym innym instrumentem wirtualnym. Nasza nowa technologia hand-position eliminuje nuty typu "ghost". Wydobywanie czystych akordów nigdy nie było prostsze!

Aplikacja na iPada ułatwiająca pracę z sygnałem MIDI

Masz iPada®? Ekskluzywna aplikacja TriplePlay Connect iOS zawiera setki wysokiej jakości instrumentów, dzięki czemu możesz od razu zacząć odkrywać możliwości jakie daje praca z sygnałem MIDI. Dzięki rozbudowanym narzędziom, takim jak wirtualne instrumenty, sekwencery, time-stretching, pętle, arpeggiatory, multi-FX i wiele innych, aplikacja Connect iOS daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do uwolnienia Twoich pomysłów.

Poszerzaj horyzonty w swoim domowym studiu

Nagrywanie/streaming z domu? TriplePlay Wireless współpracuje z każdym DAW-em, syntezatorem lub innymi aplikacjami muzycznymi obsługującymi MIDI na Mac, Windows, Android i iOS, zamieniając Twoją gitarę w uniwersalny kontroler. Skorzystaj z oprogramowania TriplePlay, aby jeszcze bardziej poszerzyć swoje możliwości. Możesz też odkrywać horyzonty dzięki dołączonej bibliotece ponad 1500 brzmień i instrumentów. Bez względu na to czy jesteś gitarzystą poszukującym większej różnorodności muzycznej, nowego dźwięku, czy po prostu chcesz mieć więcej frajdy podczas grania, TriplePlay Connect jest do Twojej dyspozycji ... i nie potrzeba do tego żadnych kabli!

Podobne produkty