Epiphone Dave Navarro Signature 'Jane' EB

Epiphone Dave Navarro

Dave'a Navarro można dziś śmiało nazwać jednym z najbardziej wszechstronnych gitarzystów sceny alt-rockowej ostatnich 25 lat. Mimo że artysta znany jest przede wszystkim z rewelacyjnej gry na gitarze elektrycznej, jego styl jest również rozpoznawalny kiedy dzierży w dłoni akustyka. Biorąc to pod uwagę, Epiphone zdecydował się stworzyć właśnie elektroakustyczną sygnaturę muzyka.
Gitara zaprojektowana jest w taki sposób, aby spełniać wszystkie brzmieniowe oraz konstrukcyjne zachcianki Navarro. Design instrumentu jest unikatowy i oddaje specyficzny charakter artysty. Poza tym, gitara jest bardzo wygodnym i wszechstronnym narzędziem koncertowym dla dzisiejszych muzyków rockowych. Wykorzystanie wysokiej jakości litego drewna (płyta wierzchnia ze świerku Sitka oraz mahoniowy tył i boki) oraz solidna konstrukcja zapewniają, że Dave Navarro Signature świetnie sprawdza się jako gitara akustyczna i brzmi rewelacyjnie „na sucho”. Za to nowoczesny przetwornik oraz preamp Esonic2 stworzony przez Epiphone we współpracy z niemiecką firmą Shadow spowoduje, że gitara świetnie zabrzmi również na dużych scenach, podłączona do nagłośnienia. Instrument charakteryzuje się wykończeniem w kolorze ebony, kilkuwarstwowym bindingiem, customowym pickguardem, ozdobną rozetą wokół otworu rezonansowego oraz perłowymi markerami o nietypowym kształcie “unicursal hexigram” osadzonymi na hebanowej podstrunnicy. Z pewnością nie pomylisz tej gitary z żadną inną!

Specyfikacja:

    Płyta wierzchnia: Lity świerk Sitka
    Korpus: Lity Mahoń
    Boki: Selekcjonowany Mahoń
    Gryf: Mahoniowy, wklejany
    Profil gryfu: Slim Taper, D profile
    Pręt napinający: Regulowany
    Menzura: 25.5"
    Podstrunnica: Heban
    Markery: Perłowe, kształ Unicursal Hexagram
    Przetwornik(mostek): Shadow NanoFlex
    Elektronika: eSonic Preamp
    Wbudowany chromatyczny tuner
    Kontrola: pokrętła Master Volume, Hi EQ, Low EQ, suwak Dynamic (EQ Shape), przełącznik"Anty-sprzężeniowy"  Phase , przycisk aktywujący Tuner i wyciszający sygnał wyjściowy.
    Binding: Biały (Korpus= 9-warstwowy, Gryf= 1-warstwowy, Główka= 1warstwowy)
    Progi: 20, medium
    Mostek: Palisander
    Siodełko: Kościane
    Strunnik: Kościany
    Osprzęt: Niklowany
    Klucze: Grover 16:1
    Wykończenie: Połysk
    Kolor: Ebony (EB)
2 299zł 1 620zł
Brutto
Stan magazynowy: 1 szt.

szt.