Eden Microtour - mini wzmacniacz basowy

Zdjęcie przykładowe. Rzeczywisty produkt może pochodzić z ekspozycji sklepowej i posiadać ślady użytkowania. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji nastąpi po weryfikacji dostępności.

Eden MicroTour to najbardziej mobilny i uroczy wzmacniacz basowy na świecie. Precyzyjnie zaprojektowane mikro kombo oferuje 2W mocy. Urządzenie jest zasilane bateriami AA lub zasilaczem 15V. Teraz możesz zabrać legendarne brzmienie Eden Amplification gdziekolwiek zechcesz.

Eden Amplification zdobyło zaufanie na całym świecie, oferujac wygodny i łatwo dostępny sprzęt dla basistów. Obecnie, przedstawiając światu nową serię, Micro Tour stworzył zupełnie nowy poziom odniesienia w dziedzinie nagłośnienia basowego. Mini wzmacniacz, oferujący 2W mocy z przejrzystym panelem kontroli brzmienia z pewnością przypadnie do gustu ogromnej liczbie basistów i znajdzie słuszne zastosowanie w ich sprzętowej galerii. Szczególnie ze względu na fakt, że tego typu mikro-urządzenia były, jak dotąd, dostępne jedynie dla gitarzystów.

Eden rozpoczął projektowanie nowego wzmacniacza w momencie, gdy w środowisku basowym pojawiło się proste pytanie: dlaczego nikt wcześniej nie stworzył mikro-wzmacniacza basowego? W efekcie powstało mikroskopijne kombo, które oferuje nie tylko doskonałą odpowiedź w niskim paśmie, ale również pozwala basistom na ćwiczenie domowe oraz zastosowania mobilne. Dodatkowe wyjście słuchawkowe 3.5mm umożliwia ćwiczenie w ciszy. Obudowa urządzenia została odpowiednio zestrojona oraz posiada otwory bass reflex, uwydatniające dynamikę niskiego pasma. Został w niej umieszczony niskotonowy driver, a całość tworzy doskonały układ akustyczny, który jest znacznie głośniejszy niż wygląda! Kontrolę brzmienia umożliwia dedykowany potencjometr. Urządzenie jest zasilane ośmioma bateriami AA lub zasilaczem 15V (sprzedawany osobno). Micro Tour to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących fanów brzmienia Eden oraz tych, którzy poszukują niewielkiego, jednocześnie wydajnego wzmacniacza do ćwiczeń.


  • moc: 2W
  • masa: 1kg
  • wymiary: 30 x 13.5 x 9.5 cm
  • wyjście słuchawkowe
  • zasilanie: 8 baterii AA lub zasilacz Eden 15V (brak w zestawie)
210zł 160zł
Brutto
Stan magazynowy: 1 szt.

szt.