Denon DJ SC5000M

KOD: 1990018_reverb
Stan magazynowy: 1 szt.

4 999zł 3 950zł
Brutto
szt.

DENON DJ SC5000M to nowa wersja playera klasy premium wyposażona w zmotoryzowane koła JOG oferujące felling grania z klasycznych gramofonow analogowych. Urządzenie technicznie bazuje na modelu SC5000 i oferuje wszystkie funkcjonalności tego medialayera. SC5000M to nowoczesny mediaplayer z kontrolerem midi i zintegrowanym środowiskiem oprogramownia ENGINE.

Rozwiązanie takie powoduje, że urządzenie samodzielnie analizuje utwory i oznacza siatkę utworu i tonację, co znacznie ułatwia pracę na scenie. Oprogramowanie Engine to wzorowany na innych producentach system zarządzania bibliotekami muzycznymi oraz analizowania plików z podziałem na tempo czy tonację utworu. Odtwarzacz SC5000M posiada 7" dodtykowy wyswietlacz OLED, dlatego wszelkie operacje takie jak wyszukiwanie utworów czy ładowanie ich do odtwarzania są teraz bardzo proste. DENON DJ Prime SC5000M to także komunikacja po złączy LAN pozwalająca na synchronizację i udostępnianie plikow do 4 oddtwarzaczy.

SC5000M to bardzo dobrze rozplanowana dolna sekcja oddtwarzacza gdzie odnajdziemy multifunkcyjne pady umozliwiające uruchamiania Hot Cue, Roll , Slicer i Loopów oraz dwa przyciski do przesuwania BeatGrid. Player posiada dwa wyjścia audio 4 x RCA i pracuje w dwóch warstwach. Można swobodnie odtwarzać i miksować jednocześnie dwa pliki muzyczne! Player wykonany jest z najwyższej jakości materiałow zarówno jezeli chodzi o obudowę jak i wszystkie elementy kontrolne oraz amortyzowane, co gwarantuje długowieczną pracę i gwarancję niezawodoności. Seria PRIME to oczywiście nie tylko player ale także instalacyjny mikser X1800 oraz analogowy gramofon VL12.

INTEGRACJA SERII PRIME Z SERATO DJ:

Odtwarzacz SC5000M Prime i mikser klubowy X1800 są teraz w pełni kompatybilne z Serato DJ. SC5000M Prime odblokowuje nowy tryb sterowania, umożliwiając artystom kontrolę nad funkcjami oprogramowania Serato DJ wraz z efektywnym przedstawieniem wszystkich najistotniejszych informacji na ekranie dotykowym SC5000M, podczas gdy X1800 Prime staje się centralnym elementem didżejskiego wyposażenia z DVS i interfejsem audio. Nowy tryb kontrolera Serato zapewnia zaawansowane i przejrzyste współdziałanie licznych funkcji.

Steruje podstawową nawigacją, ładowanie i odtwarzanie z pojedynczego odtwarzacza SC5000M.

Ekran dotykowy HD odtwarzacza SC5000M pokazuje listę ścieżek, graficzne przedstawienie ścieżki audio oraz najważniejsze informacje i dane o utworze.

Kontroluje do 4 decków Serato DJ za pomocą tylko jednego SC5000M !

Pady SC5000M umożliwiają pełną kontrolę standardowych trybów padów Serato

Mikser X1800 Prime działa jako interfejs audio Serato DJ, wprowadza DVS dla didżejów z licencjami Serato DJ i DVS (sprzedawanymi osobno), oferując pełną sprzętową obsługę.

PODSTAWOWE CECHY I FUNKCJONALNOŚCI DENON DJ SC5000M:

Zmotoryzowane koło JOG 8" z prawdziwą 7" płytą winylową

7-calowy wyświetlacz dotykowy HD reagujący na gesty

Wyjścia cyfrowe o rozdzielczości 24-bit/96kHz

Podwójna warstwa odtwarzacza (Dual-Layer Deck) z dedykowanymi wyjściami 4 x RCA

Wsparcie dla formatów: FLAC, ALAC, WAV

8 wielofunkcyjnych padów dla punktów CUE, pętli, funkcji Slicer czy Roll

W pełni personalizowana za pomocą oświetlenia RGB tarcza JOG

3 wejścia USB oraz 1 SD dla odtwarzania plików muzycznych

Komunikacja LAN, pozwalające połączyć do czterech urządzeń jednocześnie

Podobne produkty