Audix F50

KOD: 0180043L_reverb
Stan magazynowy: brak towaru

221zł 125zł
Brutto
szt.

F50 jest dynamicznym mikrofonem wokalnym zaprojektowanym z myślą o szerokiej gamie różnych aplikacji studyjnych oraz "live". Znany jest z ciepłej, naturalnej reprodukcji dźwięku, odporności na sprzężenia oraz zdolności przetwarzania bez zniekształceń, nawet przy bardzo dużym ciśnieniu akustycznym

Charakterystyka F50 jest kardioidalna, co zdecydowanie pomaga w izolowaniu wokalu od reszty instrumentów będących na scenie. Mikrofon oferuje szeroki zakres częstotliwości wynoszący 50 Hz - 16 kHz. F50 dostępny jest również w wersji z przełącznikiem on-off (F50-S).

F50 zaprojektowany został z myślą o małych oraz średnich systemach nagłośnieniowych. Zapewnia on wówczas pełne i przejrzyste brzmienie. F50 cechuje delikatne podbicie pasm średnich, co pozwala na dużo lepszą prezencję głosu wokalisty. Zdecydowanie jest to niebywała jakość w wyjątkowej cenie. Mikrofon zapewnia symetryczny sygnał, wytrzymałą czarną obudowę (stop cynku), stalowy grill oraz pozłacane złącze XLR. Wytrzymały uchwyt ABS, zawarty w zestawie.

Możliwe zastosowania:

 Wokal

 Instrumenty perkusyjne, kolumny gitarowe

 Instrumenty akustyczne

 Domowe studia

Specyfikacja:

- Zastosowanie: Wokalny oraz instrumentalny

- Cechy: Trwała cynkowa konstrukcja. Dla podwyższenia prezencji wokalu-drobne podbicie średnich częstotliwości. Dostępny w wersji z wyłącznikiem.

- Typ przetwornika: Dynamiczny (ruchoma cewka)

- Pasmo przenoszenia: 50Hz - 16kHz

- Charakterystyka: Kardioida

- Impedancja: 250 Ohm

- Napięcie obwodu:2.5mV

- Wymagane zasilanie: brak

- Max. SPL: >138dB

- Wykończenie: Stop cynkowy, czarna satyna

- Waga: 312g

Podobne produkty